KHAYAT вразив меломанів східними мотивами у пісні для Євробачення-2020: відео

Музика

Вже 8 лютого в Україні відбудеться перший півфінал Євробачення-2020. Тому учасники Нацвідбору поспішають презентувати свої конкурсні пісні. Так, 4 лютого співак KHAYAT опублікував трек Call for love.

Англомовна композиція повністю відтворювала авторський стиль артиста та допомогла йому відкрити незвичну манеру співу. Окрім цього, у Call for love Андрій Хаят вміло поєднав східні національні мотиви і танцювальні ритми, що підкорило меломанів.

“Для написання цієї пісні мені довелось зламати безліч бар‘єрів у собі і я відчуваю, що вона є дійсно особливою”, – зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Jerry Heil – Vegan: слухайте новий хіт на Нацвідбір Євробачення 2020

Окрім цього, KHAYAT зізнався, що трек розповідає про кохання та пошуки цього почуття. Артист переконаний: багато людей бояться відкривати серце іншим, тому його композиція може стати поштовхом для цього.

“Call for love – сміливий заклик до кохання! Це нагадування, що кохання є тією самою рушійною силою, яка робить наше життя яскравим і повноцінним, але не кожен готовий свідомо впустити її до свого серця. Іноді людині потрібен певний поштовх, аби побачити, що життя складається не тільки з рутинного буття, стресу та нав‘язаних стандартів соціуму. Call for love і є цим самим поштовхом!” – пояснив Андрій Хаят.

Слухайте конкурсну пісню KHAYAT на Євробачення-2020 – Call for love: відео

Як відомо, артист виступить у другому півфіналі нацвідбору, що пройде 15 лютого.

Окрім KHAYAT, за можливість представляти Україну на Євробаченні-2020 поборються гурт [О], Assol, CLOUDLESS, GARNA, Katya Chilly, FO SHO, David Axelrod, Олександр Порядинський, TVORCHI, GIO, Jerry Heil, KRUTЬ, Еліна Іващенко, GO-A та MOONZOO feat. FMF Sure. Хто переможе – меломани дізнаються вже 22 лютого.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар