Топ-5 продуктів для підвищення імунітету взимку

Здоров'я

Спеціалісти назвали топ-5 продуктів, які позитивно впливають на імунну систему людини та допомагають організму боротися з інфекціями

Відомий дієтолог Єва-Марія фон Брух назвала продукти, які зміцнюють імунітет. Експерт вважає, що для зміцнення імунітету взимку потрібно їсти шпинат. У цьому продукті міститься багато вітаміну A, який підтримує здоров’я слизових оболонок.

Також лікар нагадала про користь моркви, до складу якої входять каротиноїди, які надають антиоксидантну дію і підтримують імунну систему людини.

Крім того, на думку дієтолога, людям, які бажають зміцнити здоров’я і захисну систему організму, варто вживати рибу. У ній містяться вітаміни групи B, цинк і селен.

Також не варто забувати про горіхи і насіння, які багаті не тільки цинком і селеном, а й вітаміном E і міддю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як не підхопити грип та ГРВІ: поради терапевта

Медики нагадують, що одним з найважливіших елементів для нашої імунної системи є цинк. Без цього мінералу деякі типи імунних клітин, в тому числі білі кров’яні тільця-лейкоцити, взагалі не зможуть працювати. Велику кількість цинку містять яловичина, баранина, теляча печінка, а також яйця і бобові.

Не варто забувати і про вітамін C, який позитивно позначається на стані імунної системи і полегшує симптоми деяких захворювань, таких як грип і ГРВІ. З цієї причини лікар рекомендує додавати до свого раціону чорницю, журавлину, обліпиху, помідори або томатний сік, полуницю і, звичайно, цитрусові.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар