Всесвітньо відомий продакшн поставить номер Assol на Нацвідборі на Євробачення 2020

Шоу-бізнес

За постановку виступу для артистки взялася компанія, у портфоліо якої номера для Pink, James Arthur та інших

До першого півфіналу Національного відбору на Євробачення 2020 залишилося менше тижня. Учасниця відбору Assol ретельно готується до виступу 8 лютого. Сьогодні артистка заінтригувала шанувальників – повідомила, хто відповідає за постановку її виступу на Нацвідборі, і вперше розповіла про номер, який готує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомий британський співак Zayn представив кліп, знятий у Києві: відео

“Над постановкою працюють режисери з Tri.direction – продакшну зі світовим ім’ям. Нашим головним завданням було зробити так, щоб завдяки постановці сенс пісні зрозуміли навіть глядачі, які не знають англійської мови. І зараз, репетируючи перед півфіналом, я розумію, що у нас це виходить. Коли режисери показали мені свою першу візуалізацію номера, я була приємно здивована. Побачила їх концепцію, і, чесно кажучи, спочатку засумнівалася в тому, що такий масштаб можливо реалізувати в Україні, ще й в прямому ефірі. Зовсім скоро побачимо, як це буде виглядати на великих екранах”, – розповіла Assol.

Tri.direction – міжнародна режисерська група, заснована Наталією Лисенковою, Наталією Ровенською і Марією Григоращенко. Компанія займалася постановкою виступів для Pink і James Arthur, шоу VISLOVO для Время и Стекло, концерту “Різдвяна історія з Тіною Кароль”, номерів для шоу “Голос країни” і “Танці з зірками”.

Виступ Assol можна буде побачити 8 лютого в 20:00 в ефірі телеканалів СТБ і UA: Перший. Артистка виступить під номером 8.

Фото: прес-служба

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар