“Бачили б ви її обличчя”: Дантес розповів про подарунки для Дорофєєвої

Uncategorized

Знаменитості намагаються часто дивувати і радувати один одного

Надя Дорофєєва з гурту “Время и Стекло” та її чоловік Володимир Дантес – активна і весела парочка. Вони дуже люблять подорожувати – так, цієї зими Надя та Володимир вже встигли порелаксувати на пляжах Домінікани, а також відвідати мальовничу Португалію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Надя Дорофєєва та Володимир Дантес побували на краю світу: казкові фото

На своїй сторінці в Instagram Володимир опублікував цікавий знімок з дружиною, на якому вони з Надею сидять за столиком вуличного кафе і п’ють каву, прикривши обличчя стаканчиками. Артист розповів, що вони з коханою намагаються регулярно радувати і дивувати один одного різними подарунками та сюрпризами. До речі, один з них як раз можна побачити на фото!

“Нещодавно згадував, що раніше, на якісь невеликі свята, один одному залишали малюнки з листами, готували святкову вечерю з чимось недозволено екзотичним…наприклад-манго. Я пам’ятаю ті дні, коли повечеряти в ресторані – було неймовірно дорого. І один раз на місяць (це зазвичай було 5е число) ми собі це дозволяли. Так було класно бачити один одного щасливими, тому що це було щось неймовірне..недосяжне.. Сьогодні, класно бачити моє обличчя, коли Надя мені купує в подарунок, щось таке, на що мені завжди шкода грошей. І навпаки, ось на фото сумка, з якою вона прям не може розлучитися. Бачили б ви її обличчя, коли вона під ялинкою знайшла цей сюрприз. Це я не хвалюся, це я радий, що у нас вийшло і виходить радіти на кожному етапі нашого життя. Радіти абсолютно різним речам. І змушує нас працювати все наполегливіше”, – поділився Дантес.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар