“Я ніколи тебе і не любила”: Дантес розповів про дівчину, що розбила йому серце

Шоу-бізнес

Історія зі співаком сталася, коли йому було всього 17 років

Співак Володимир Дантес розповів, як одна дівчина розбила йому серце. Співакові тоді було всього лише 17 років. Цю історію він розповів журналу Viva.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знову лікар: Слава з НеАнгелів засвітилася в басейні з новим чоловіком

“Коли мені було 17 років, я зустрічався з дівчиною, яка сказала, що не любить мене. А я її любив. Вона тоді сказала: “А я ніколи тебе і не любила”. Пам’ятаю, від цих слів я дуже розлютився на весь жіночий рід! Я поставив собі за мету, що кожній дівчині буду мстити і у всіх буду бачити її. Але це був юнацький максималізм, я поводився негарно по відношенню до всіх інших, хоча достатньо було просто з кимось поговорити відкрито. Можна було проявити людські емоції, а не просто закриватися в собі і чинити погано”, – згадав Дантес.

Співак вирішив розповісти цю історію з минулого, щоб застерегти інших хлопців і дівчат від подібних помилок. Також артист розповів про право чоловіків бути слабкими і проявляти такі почуття, як співчуття і ніжність.

“У нашому патріархальному суспільстві в чоловікові виховують і схвалюють лише маскулінні риси. Він повинен бути сильним, все терпіти, хоча нам теж хочеться іноді поплакати, бути слабкими, проявляти такі почуття, як любов, співчуття, співчуття, ніжність. Чоловіки дійсно мають право бути такими, якими хочуть, а не заганяти себе в рамки гендерних стереотипів”, – коментує нову роботу співак.

Фото: прес-служба

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар