Стало відомо, з ким зустрічається Dan Balan – і це не Тіна Кароль

Uncategorized

Анонімний інсайдер розсекретив, хто справжня обраниця артиста

Нещодавно в мережі “гуляла” інформація, що у Дана Балана романтичні стосунки зі спокусливою блондинкою, яка працює в його команді. Такі чутки з’явилися після публікації світлин зі святкування дня народження виконавця. Складається враження, що вона була єдиною дівчиною на святкуванні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дан Балан знявся у новій фотосесії: стильні фото

Втім, після цих здогадок, з виданням “VIVA” зв’язався невідомий, і запевнив – Балан зустрічається з 20-річною Анастасією. Вона студентка – навчається в ХНУ ім. Каразіна та обожнює танці.

Якщо простежити за сторінкою дівчини в Instagram, стає очевидно – вона часто буває на зйомках “Голосу Країни”. Ба більше, найімовірніше, гостювала у співака. На колажі нижче видно, що на обох фото помешкання одне і те саме (зверніть увагу на картини).

Також в соціальній павутині Настя відверто відповідає на запитання підписників. До прикладу, на зацікавлення юзера, що між Тіною та Даном, дівчина відповіла словами Балана: “Роман, написаний рукою генія”. І натякнула, що “геній” – це продюсер вокального проекту, який придумав любовну лінію спеціально для шоу.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар