ЗМІ: Бредлі Купер і Ірина Шейк помирилися

Шоу-бізнес

Знаменитості змогли розв’язати всі непорозуміння

Здається, тему розставання 34-річної моделі Ірини Шейк і 45-річного актора Бредлі Купера не обговорювали лише ледачі. Однак, кілька днів тому зіркова пара знову підкинула їжу для роздумів, давши своїм прихильникам надію на перспективу возз’єднання. Плітки на цей рахунок поповзли після церемонії вручення премії BAFTA, куди були запрошені і Купер, і Шейк. Фанати очікували, що колишні закохані будуть уникати один одного, але все вийшло інакше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, з ким зустрічається Dan Balan – і це не Тіна Кароль

Про те, як саме спілкувалися на світському заході фотомодель та актор стало відомо від одного з гостей, який дав коментар виданню inTouch.

“Бредлі та Ірина відклали свої розбіжності і були доброзичливими. Оскільки вечірка проводилася в приватному клубі, вони легко могли уникнути спілкування, але робити цього не стали. Вони говорили недовго, всього п’ять хвилин, але обидва посміхалися. Потім Бредлі ласкаво торкнувся її руки”, – розповіло джерело.

Той факт, що мало місце не лише формальне спілкування, а й тактильний контакт, дав таблоїдам привід писати про можливе возз’єднання зіркової пари. Правда, джерело уточнило, що “велику частину часу колишні закохані провели на вечірці нарізно, і поїхали вони не разом”.

Фото: Legion-Media

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар