Хто має представити Україну на Євробаченні-2020: думка Андрія Данилка

Шоу-бізнес

Андрій Данилко назвав своїх фаворитів Нацвідбору на Євробачення-2020

Минулої суботи, 15 лютого, відбувся другий півфінал Нацвідбору на “Євробачення-2020”, і вже відомий повний список фіналістів конкурсу. У мережі активно обговорюють артистів, які боротимуться за право представляти Україну на міжнародній арені. Один із членів журі українського Нацвідбору Андрій Данилко назвав своїх фаворитів.

Зокрема, Андрій Данилко поділився власним рейтингом артистів, які можуть гідно представити Україну на “Євробаченні-2020” у Роттердамі. На першому місці GO-A – гурт, який у своїй творчості поєднав український вокал, сучасні танцювальні біти, африканські барабани і потужний гітарний драйв; на другому – фаворитка Нацвідбору, співачка і бандуристка KRUТЬ. Третя позиція у KHAYAT, який виступає у жанрі інді-поп, поєднуючи народні мотиви і сучасний саунд.

“Це GO-A, KRUТЬ і третій – KHAYAT. Для мене поп-фольк ближче, хоча я такого не слухаю. Ось ідуть країни – і опа, я можу визначити Україну”, – говорить Данилко.

Андрій Данилко також додав: у разі, якщо глядачі оберуть David Axelrod, за нього журі червоніти не доведеться. На його боці вокальні дані й хороша пісня.

Фото: прес-служба

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар