Які продукти не варто споживати після 30-ти: відповідь медиків

Здоров'я

Дієтологи назвали список продуктів, від яких варто відмовитися після 30-ти років, оскільки вони здатні спровокувати у людини розвиток таких небезпечних захворювань, як онкологія, діабет і серцево-судинні патології.

Необхідно відмітити, що нездорова їжа шкідлива для людини в будь-якому віці. Однак після 30 років організм все важче переносить її. До списку небезпечних продуктів, від вживання яких варто відмовитися після 30 років, входить ароматизований йогурт. Часто люди купують його, вважаючи, що він корисний. Однак подібні кисломолочні продукти містять в собі велику кількість цукру. На заміну цьому продукту дієтологи радять обирати грецький або простий йогурт, змішаний зі свіжими або сушеними фруктами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дієтолог назвала топ-3 продукти, які відновлюють здоров’я печінки

Другий продукт, від якого варто відмовитися – це соя. Лікарі попереджають, що соєве м’ясо сильно генетично модифіковане, і фахівці поки не знають довгострокових наслідків його вживання. Однак в короткостроковій перспективі соя може викликати порушення в роботі щитовидної залози, пише видання Food Eat Safe.

Медики також рекомендують відмовитися від використання трубочки для напоїв. На думку фахівців, коли людина п’є з соломинки, навколо її рота утворюються зморшки. Після 25 років колаген в шкірі починає руйнуватися, і звичка пити напої через трубочку може обернутися появою нових складок.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар