“Грошей на дітей не дає”: Слава Камінська розповіла про життя після розлучення з пластичним хірургом

Шоу-бізнес

Співачка дала відверте інтерв’ю

Солістка українського гурту “НеАнгели” Слава Камінська, яка не так давно розлучилася з чоловіком, пластичним хірургом Едгаром Камінським, заявила, що екс-чоловік не виплачує їй аліменти на дітей. Про це співачка розповіла в програмі “Життя відомих людей”.

“Мені шалено прикро, що в нашому законодавстві прописано, що все при розлученні навпіл. Однак тягнуть на собі все зазвичай мами. На аліменти я не подавала, грошей на дітей він мені не дає. Платить за садок. Спасибі і на цьому. Я не претендую, хоча треба було б”, – заявила артистка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знову лікар: Слава з НеАнгелів засвітилася в басейні з новим чоловіком

Слава зазначила, що ініціатором розлучення з Едгаром була не вона. За її словами, вона б такого ніколи не зробила. Однак через деякий час запевняє, що після розлучення життя тільки починається. Зараз співачка щаслива в нових стосунках і навіть познайомила свого обранця з дітьми – 5-річним сином Леоном і 4-річною дочкою Лаурою.

“Діти повинні бачити, що можуть бути нормальні взаємини. І те, що маму можна любити, цінувати і поважати”, – зазначила Камінська.

В ході інтерв’ю Слава також прокоментувала недавнє інтерв’ю нової коханої Едгара – співвласниці і арт-директора бренду Jean Gritsfeldt Ольги Богатої, в якому та заявила, що подружилася з дітьми пластичного хірурга і навіть налагодила добрі стосунки з його колишньою дружиною.

“Ми з нею не знайомі, – посміялася Слава. – Але це із серії, що ми з ним розлучилися через те, що я хотіла збільшити собі груди”.

Фото: instagram.com/babaslavka

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар