“Пішли незворотні процеси”: Володимир Остапчук поскаржився на проблеми зі здоров’ям

Шоу-бізнес

Телеведучий поставив брекет-систему

Популярний український телеведучий Володимир Остапчук здивував шанувальників зміною іміджу, викликаною станом здоров’я. Так, 35-річний шоумен вирішив поставити брекет-систему.

Як стверджує Остапчук, незважаючи на те, що зовні його посмішка виглядає досить непогано, насправді телеведучий вже півтора року безрезультатно намагається виправити зміщення зубів, внаслідок якого “пішли незворотні процеси”. Володимир також повідомив, що носитиме брекет-систему півтора року.

“Привіт. Я Вова. Мені 35 років і сьогодні я поставив брекет-систему. Я знаю, більшість із вас скаже “у тебе ж усе добре з зубами”. Але це неправда. Я носив 1,5 року елайнери і все виявилося марно, і гроші (близько 120 тис. грн), і вбитий час. У мене: через вісімки, які неправильно виросли, змістилися передні верхні і нижні зуби. Змістилися настільки, що навіть після видалення корінних зубів вже пішли незворотні процеси. Нижня щелепа пішла назад на пару сантиметрів. Різці стерлися, а два передніх потрібно витягнути вниз. Загалом, я вранці думав – ну, на пару місяців. Ні, виявилося на 1,5 року. Висновок: не бійтеся змінюватися і стежити за здоров’ям. Ми у себе одні. До речі, сильно видно брекети?”, – поцікавився ведучий і додав фото, на якому позує з брекет-системою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Сказали, що я пошкодую”: Анна Сєдокова вразила кардинальною зміною іміджу (фото)

Однак дописувачі шоумена досі шоковані деталями його розлучення і навіть під дописом про лікування зубів продовжують критикувати його за те, що зраджував і пішов від дружини: “Привіт. Я Вова. Я кинув свою сім’ю! І тепер я розв’язав собі руки. Ставлю брекети, пробуюсь в “Голосі” і все інше. Це моє нове життя і воно прекрасне!”.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар