Ірина Білик відверто розказала про гостьовий шлюб з чоловіком

Шоу-бізнес

Декілька років тому українська співачка Ірина Білик офіційно вийшла заміж за азербайджанського хореографа і фотографа Аслана Ахмадова. Вже у 2015 році пара привітала у своїй родині сина Табріза, якого народила сурогатна матір.

Довгий час 49-річна артистка не коментувала особисте життя, але зробила виключення в інтерв’ю для програми “Зірковий шлях”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єва Лонгорія зачарувала мережу світлинами підрослого сина Сантьяго

У розмові з журналісткою зірка вперше зізналася, як їй живеться в гостьовому шлюбі, адже обранець Білик мешкає в іншій країні.

За словами Ірини, її абсолютно влаштовує сімейне життя з Асланом, тому що кожна їхня зустріч – наче перше побачення. Виконавиця запевняє, що в них з чоловіком завжди прекрасні відносини.

“Ми ходимо в ресторани, проводимо час у кіно, театрі. Зараз я дійсно подорослішала і деяких речей вже не хотіла б робити. Наприклад, сваритися з чоловіком так, щоб про це знала вся країна. Навіть якщо таке відбувається, я вже про це ніколи не буду розказувати та показувати ці викинуті з балкону дивани”, – зізнається Білик.

Також знаменитість пояснила, чому звернулася за послугами сурогатного материнства, коли вони з Асланом захотіли спільних дітей.

“Я повинна була народити сама, але потім мені зробили операцію і повідомили, що в мене можуть бути проблеми, як в Жанни Фріске. Я вирішила, що все-таки потрібна своєму народові і не буду ризикувати. Я послухала лікарів і не жалкую, тому що в мене є синочок. І я знаю, що без нього мені було б важко”,– відповіла співачка.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар