Побачимося на “Танцях з зірками”: Jerry Heil прокоментувала поразку в Нацвідборі на Євробачення-2020

Шоу-бізнес

У фіналі виконавиця посіла останнє місце

У фіналі Нацвідбору на “Євробачення-2020”, який відбувся 22 лютого , молода виконавиця Jerry Heil зайняла останнє місце. Після конкурсу авторка хіта Vegan прокоментувала свою поразку і заговорила про “Танці з зірками”.

За перемогу в Національному відборі на “Євробачення-2020” боролися 6 суперфіналістів: Jerry Heil, Krut, Gо_A, KHAYAT, TVORCHI і David Axelrod. За результатами суддівського і глядацького голосування, переможцем стала група Go_A. А ось улюблениця публіки Jerry Heil зайняла останнє місце.

Андрій Данилко, який був експертом Нацвідбору в цьому році, розкритикував Джеррі, вважаючи, що її номер в фіналі абсолютно не відповідає пісні Vegan.

На своїй сторінці в мережі Instagram дівчина розмістила пост, в якому висловилася про свою участь в конкурсі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Солістка KAZKA розсекретила свою вагу і поділилася методами схуднення

“Я дійсно зробила висновки з цього чудесного життєвого уроку. І основний висновок такий: Я просто вибрала не той конкурс. Побачимося на танцях з зірками”, – написала артистка.

Фани Jerry Heil підтримали її теплими коментарями, зазначивши, що не проти побачити її в танцях. “Чекаємо на танцях!”, “Яка ж ти молодець! Можливо, конкурс і справді не твій”, “Свою унікальність не змінюй ніколи! Ти крута! Я не веган, но вчора весь вечір співала”, – пишуть користувачі мережі.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар