Тіна Кароль і Настя Каменських в ефірі “Голосу країни” назвали свою максимальну вагу

Шоу-бізнес

Зірки не стали приховувати, що все життя боролися з зайвими кілограмами

22 лютого на каналі 1+1 відбувся шостий випуск шоу “Голосу країни-10”, і в ефірі судді проекту Настя Каменських і Тіна Кароль обговорили проблеми з вагою. Приводом для відвертої розмови став виступ учасниці Юлії Коровко, яка пробилася в команду Потапа і Насті.

“Я завжди була повненькою, в дитинстві виступала в довгих сукнях і не була схожа на інших дівчат. Я прийшла на цей проект, щоб довести собі і всім своїм кривдникам, що можу і повинна бути на сцені”, – сказала Юлія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ірина Білик відверто розказала про гостьовий шлюб з чоловіком

“Знаєш, сонечко, я теж колись була повнішою, – підбадьорила дівчину Настя Каменських. – Про це багато писали, так що ми [з Потапом] спортивна сім’я. Будемо і співати разом, і тренуватися”.

“А яка була найбільша вага? – поцікавилася у дівчини Тіна Кароль. – У мене була вага 80 кг, і я тобі скажу, що можливо взагалі все. Ні на кого не звертай уваги. Чим більше буллінгу, тим сильніша ти”.

Потім Тіна поцікавилася, яка найбільша вага була у Насті Каменських.

“Коли я говорю цю вагу, всі думають, що я брешу, бо я виглядала на кілограм 100, а важила всього 78, – зізналася НК. – Але я була налитою, і не знаю, чому, але дійсно виглядала як… 100 кіло!”

“Слухай, я не знала, що у нас з тобою настільки близькі історії. Тому що я завжди з цим боролася”, – здивувалася Настя.

“І я, зараз і до сих пір”, – зізналася Кароль.

Фото: Скріншот з відео, instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар