Вона зупинила час: 49-річна Наомі Кемпбелл вразила мережу молодістю (фото)

Шоу-бізнес

Зірка не перестає вражати

Наомі Кемпбелл в минулому році відзначила 33-річчя своєї кар’єри. За ці роки відома модель прикрасила безліч обкладинок, взяла участь у показах, мабуть, всіх кращих брендів і, зрозуміло, заслужила звання культової особистості у світі моди. Але що важливо, вона одна з небагатьох своїх ровесниць досі бере участь в шоу і зйомках. Зірка 90-х при цьому виглядає настільки молодо, що кожен раз захоплює мережу.

 

Кілька годин тому в її мікроблозі з’явилося нове фото – Наомі красується з макіяжем від одного з кращих візажистів у світі та свого друга, Даніеля Саллстрема. Золотаве сяйво пружної шкіри, молодий овал обличчя, ніжний, спокійний погляд, чуттєві губи і розгонисті брови – головні складові її лука. Знаменитість обрала чорний топ, золоті ланцюжки з кулонами – образ вийшов простим, але дуже привабливим.

Зрозуміло, Наомі не залишила байдужим нікого зі своїх фоловерів. Шанувальники почали бурхливо обговорювати красу Кемпбелл, писати зірці компліменти, захоплюючись її нев’янучої молодістю. “Прекрасна!”, “Королева”, “Абсолютно чудова”, “Приваблива”, “Чому ти така чудова?”, – пишуть вони.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

X
НАВОЗ И ЗОЛА – прошлый век. Увеличить урожайность в 3-4 раза без всякой химии!
C ДЕШЁВЫМ удобрением - это легко и просто. Нужно лишь правильно ...
Подробнее