“Ми стали залежні”: Джамала зізналася у своїй слабкості і шкідливій звичці

Шоу-бізнес

Сучасна “недуга” надихнула співачку на нову пісню

Навіть перебуваючи в цікавому положенні, українська співачка Джамала багато працює й рідко коли сидить вдома, вона продовжує виходити на сцену, як наприклад у фіналі Нацвідбору на Євробачення 2020 і випускати нові пісні. Нещодавно вона поділилася зізнанням, що надихнуло її на написання пісні “Поринь”.

Джамала порушила важливу соціальну тему — поглинання віртуальним світом – реального. Свої роздуми вона опублікувала в Intagram, зізнавшись, що і сама іноді відчуває залежність від телефону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Go_A розповіли, чи будуть спілкуватися з російською пресою на Євробаченні-2020

“Ти дістаєш телефон, щоб відправити sms або зателефонувати, але ось вже перевіряєш що там нового в инстаграмі або фейсбуці … ти поринаєш в інший світ – яскраві фото, відео змінюються одне за іншим, лінки, цікаві статті, пости друзів і знайомих. Начебто тільки зайшов, а вже минула година, дві, або навіть більше! Зі мною, на жаль, таке трапляється часто. І тоді в голову прийшла ідея пісні Поринь, в якій розповідь йде від імені штучного інтелекту”, – написала вона в публікації про те, що вже перейшло в категорію шкідливих звичок.

“Наш телефон знає про нас все – яку музику любимо, з ким дружимо, які покупки плануємо зробити, куди забронювали квитки і багато-багато всього. В якийсь момент ми стали від нього залежні. Мобільний керує нами, він пропонує стерти межу між реальним світом і штучно створеним, в якому тобі зручно перебувати. Ти занурюєшся у віртуальний світ, але не поверхнево, ти тонеш в ньому. Він вабить і зачаровує тебе, як у міфах голоси сирен заманювали подорожніх”, – вона провела художню паралель.  

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар