“Яка є”: Jerry Heil роздяглася для відвертої фотосесії і розповіла про комплекси

Uncategorized

Співачка показала фанатам результати наполегливої роботи над собою

24-річна співачка Jerry Heil (Яна Шемаєва) в Instagram показала витончену фігуру в нижній білизні, але зробила це не заради компліментів, а щоб обговорити питання самооцінки, нездорового харчування та роботи над собою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-3 помилки, що заважають вам позбутися жиру на животі

“На зйомці мені так важливо було не корчити з себе сексі кішечку, і в той же час не боятися зняти одяг і позувати. Яка є, – написала фіналістка Нацвідбору на Євробачення-2020. – Ми ховаємо багато соціальних страхів і комплексів за одягом, ви помітили? А помітили, що у людей, які за волею обставин живуть в більш теплому кліматі і носять менше одягу, і комплексів щодо тіла менше? Чисто спостереження…”

Яна зізналася, що її нинішня фігура – результат наполегливих тренувань, і зупинятися на досягнутому вона не планує.

“Я пару місяців працювала, як ніколи, над собою, щоб дивитися на результат із задоволенням. Але важливо також сказати головне: метою стало відчувати себе в новому режимі здоровою. Тілом і духом. Бо 5 років тому я дуже нездорово схудла. Пам’ятаю страх з’їсти щось зайве! Зауважу, що веганством тоді і не пахло: листочки салату лише слугували прикрасою сухій куриній грудці, іноді политій йогуртом 0%, як радили авторитетні ПП паблік вк”, – нарікає співачка.

Jerry Heil прекрасно усвідомлює, що відверті фото неодмінно приваблять критику, але не збирається ховати своє тіло в мішкуватому одязі.

“Я перевірила на собі багато “модних трендів”! Саме тому, незважаючи на те, що дехто каже, що такі фото гублять в мені загадку, і що це “не мій контент”, я буду його робити. Тому що я про відкритість. Про роботу над собою. Про прийняття. Тому що це, здавалося б, тільки тіло. Але воно – одяг душі. А який одяг – такий і настрій, помічали? Я відчуваю, як важливо поділитися тим, через що пройшла або йду, – пише вона. – Тут є що робити, підтягувати. Але навіть на цьому етапі, якщо я покажу “до-після”, багато хто здивується”.

Фото Jerry Heil в білизні вже набрало більше 20 тис. лайків, а в коментарях народ традиційно розбилася на доброзичливців і критиків. Одні називають виконавицю хіта VEGAN мотивуючою красунею, інші вказують на худобу і “дотепно” радять “поїсти м’яска”.

Фото: прес-служба, instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар