Девід та Вікторія Бекхеми посварилися через бажання їхнього сина одружитися в 20 років

Шоу-бізнес

Знаменитості по-різному відреагували на новину про майбутнє весілля сина

20-річний син Вікторії та Девіда Бекхемів є одним з найвідоміших ловеласів Голлівуду. Справа в тому, що Бруклін так часто міняв подружок, що прихильники навіть не встигали запам’ятовувати їхні імена. Тому ніхто й не вірив, що його роман з 25-річною американською актрисою та дочкою мільярдера Ніколою Пельтц продовжиться довго. Але, схоже, хлопець таки вирішив зламати систему.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влад Яма поділився інтимним знімком з дружиною на пляжі в Маямі

Закохані нерозлучні з жовтня минулого року і постійно демонструють на публіці ніжні почуття один до одного.

Як виявилося, все зайшло занадто далеко – Бруклін закохався в молоду актрису настільки сильно, що вже готовий до створення сім’ї. Плани старшого сина викликали серйозні суперечки у його зоряних батьків.

45-річна Вікторія позитивно сприйняла новину про те, що Бруклін розлучився з моделлю Ханою Крос. Бізнесвумен вважала красуню занадто легковажною і була переконана, що вона не пара для її нащадка. А от Нікола, навпаки, викликає у дружини Девіда Бекхема виключно добрі емоції.

“Вікі дуже зраділа, коли Бруклін почав зустрічатися з Ніколою. Це перша дівчина сина, яка їй сподобалася. І дбайлива мати вважає, що її син не знайде нікого краще, – розповіло джерело, близьке до знаменитої сім’ї. – Пельтц з дуже багатої нью-йоркської сім’ї з великими зв’язками. Нікола є саме тою дівчиною, на якій Вікі мріяла б одружити свого улюбленого сина”.

Проте Девід, за словами інсайдера, налаштований більш скептично та вважає, що 20-річному Брукліну ще занадто рано одружуватися і створювати сім’ю.

“Девід не заперечує, що Нікола – сама леді досконалість. Але він вважає, що Бруклін ще занадто молодий, щоб думати про заручини”, – уточнило джерело.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар