Євробачення-2020 під загрозою зриву через коронавірус: подробиці

Шоу-бізнес

Відомий імунолог б’є на сполох через коронавірус

12 травня в Роттердамі стартує масштабний пісенний конкурс “Євробачення-2020”. Багато країн вже визначилися зі своїми представниками, але проведення конкурсу опинилося під загрозою зриву через поширену в світі епідемію – коронавірус.

Провідний нідерландський вірусолог Аб Остергаус у статті Wiwibloggs висловив думку, що конкурс може і не відбутися, адже організатори не можуть ризикувати життями людей: “Потрібно розглядати і таке, що конкурс може не відбутися. Однак все залежить від того, наскільки сильною буде епідемія коронавірусу безпосередньо перед “Євробаченням”. Хоча ми можемо встигнути перемогти вірус, як це було з SARS у 2003 році”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ось це я ляпнув”: Андрій Данилко проговорився про роман з “мамою” Вєрки Сердючки

Зі свого боку прессекретар міста Роттердам Інгрід Адріансе заявила, що місцева влада оцінює ситуацію і готова до будь-яких ризиків.

“Ми уважно стежимо за всім і готові до всіх можливих ризиків та загроз. На підставі цього проводиться оцінка потреби додаткових заходів. Проте наразі занадто рано коментувати можливі сценарії”, – сказала Інгрід Адріансе.

Європейський мовний союз має досвід планування кризових ситуацій. У нього завжди є резервний план на випадок непередбачених обставин. Проведення конкурсу можуть перенести або обмежити кількість глядачів у залі.

Нагадаємо, що 22 лютого закінчився фінал Національного відбору на “Євробачення-2020”. Згідно з результатами голосування журі та глядачів, Україну на міжнародній арені в Роттердамі представить група Go_A з автентичною піснею “Соловей”.

Фото: instagram.com/eurovision.ua

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар