Енріке Іглесіас та Анна Курнікова обрали для новонародженої доньки слов’янське ім’я

Шоу-бізнес

Дівчинку назвали Маша.

Зіркова пара Енріке Іглесіаса та Анни Курнікової, які нещодавно втретє стали батьками, розсекретили ім’я новонародженої. Як зазначається у виданні “Лента.ру”, для своєї донечки пара обрала слов’янське ім’я, але в скороченій формі – Маша, не Марія.

За словами виконавця ідея такого імені з’явилася у його дружини, російської тенісистки Анни Курнікової, але і йому воно дуже подобається.

“Ім’я для нашої дочки вибрала Анна, мені воно дуже подобається. З допомогою Анни я вчу російську мову і вже можу трохи нею розмовляти. Вдома ми говоримо сумішшю трьох мов: іспанської, російської та англійської. Сподіваюся, що наші діти будуть вільно володіти всіма трьома і отримають можливість долучитися до різних культур”, – заявив співак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Татова копія: вагітна дочка Сумської зворушила рідкісним фото доньки і чоловіка

Також артист зізнався, що третя дитина з’явилася на світ незаплановано. За його словами все вийшло само собою.

“Після народження близнюків ми з Анною вирішили, що у нас повинні бути ще діти, але час, коли це станеться, спеціально не планували. Все вийшло само собою, але я абсолютно щасливий”, – зауважив багатодітний батько.

Нагадаємо, третя дитина Енріке Іглесіаса та Анни Курнікової, яка разом вже майже 20 років, народилася 30 січня. Також зіркові батьки виховують двійнят Ніколаса та Люсі, які з’явилися на світ у грудні 2017 року.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар