Медики назвали продукти, відмова від яких призводить до депресії

Здоров'я

Вчені з Канади назвали продукти, відмова від яких може спровокувати у людини депресивні та тривожні розлади. Про це повідомляє International Journal of Environmental Research and Public Health.

За даними експертів, ризик виникнення депресії зростає на 24% у тих, хто не вживає хоча б мінімальну щоденну порцію овочів і фруктів, а також таких продуктів, як бобові, горіхи, червоне вино, кисломолочні напої та рибу. Крім того, ймовірність появи психічних розладів вище у тих людей, які страждають від надлишку жиру.

“Наше дослідження показало, що якщо рівень жиру в організмі перевищує 36%, то ймовірність виникнення тривожного розладу збільшується більш ніж на 70%”, – повідомив канадський вчений Жозе Мора-Альманса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарі назвали ранкову звичку, яка продовжує життя

Також психологи встановили, що самотні люди більш схильні до ризику розвитку тривожності. Частка поширеності розладів серед цієї групи склала 13,9%. Для порівняння, у тих, хто проживає з партнером, цей показник склав 7,8%. В ході дослідження експерти вивчили дані більше 26 тисячі людей у ​​віці від 45 до 65 років.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар