Ірина Федишин розсекретила, де за кордоном чоловік придбав їй квартиру

Шоу-бізнес

Тепер родина проводитиме літо у новому помешканні.

Українська співачка Ірина Федишин, якій чоловік подарував квартиру на день народження, розповіла, де було придбане нове помешкання, йдеться у “Світському житті”. Так, коханий та продюсер артистки Віталій Човник купив нерухомість у Болгарії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Народжуюся заново”: екс-Борис Апрєль змінив зовнішність та ім’я (фото)

“Ми нікому не розповідали, де придбали квартиру. Це Болгарія. Цю ідею підкинув наш хороший друг Віктор Бронюк. З видом на море. Я щаслива, що нам вдалося це реалізувати, що у нас тепер є квартира в теплих краях”, – зізналася Федишин.

Окрім того, артистка поділилася, що вони з чоловіком ще б хотіли дітей і розмірковують над поповненням. Зауважимо, що у подружжя є двоє синів.

Й хоча за нагоди зіркова мама полюбляє готувати, проте частіше за дітьми та їхнім раціоном стежить мама Ірини. Тут зірка пригадала випадок, пов’язаний з її мамою.

“Ми пішли з чоловіком до супермаркету, скуповуємо продукти, він мені приносить млинці заморожені. Пачок п’ять. Ми забили ними морозильну камеру. Приходить моя мама. Каже: “Що це таке? Щоб оце дітям не давали. Самі їжте такі млинці”. Я кажу: “Добре, сама з’їм”. Правда, я їх теж не дуже їм, більше Віталіку грію”, – поділилася виконавиця.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар