“Режисер мого життя”: Ірина Білик зворушила мережу ніжністю з чоловіком

Uncategorized

Співачка підкорила прихильників новим романтичним знімком з чоловіком

Ірина Білик – не лише успішна співачка, а й щаслива дружина і мати. Ірина перебуває у шлюбі з азербайджанським хореографом і фотографом Асланом Ахмадовим, а в 2015 році у пари народився син Табриз, який з’явився на світ за допомогою сурогатної матері. Зіркове подружжя не живе разом, оскільки чоловік української поп-діви працює в Москві і лише час від часу приїжджає до сім’ї в Київ. Однак, як розповіла артистка в недавньому інтерв’ю, такий гостьовий шлюб її цілком влаштовує і дозволяє зберегти романтику у стосунках.

Крім того, Ірина та Аслан іноді ще й працюють разом – так, зараз її чоловік став режисером ювілейного туру по Україні. Так що пара зможе більше часу провести разом і насолодитися спілкуванням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розлучений Володимир Остапчук заінтригував фото з ймовірною коханою

Співачка поділилася своєю радістю з прихильниками, опублікувавши в Instagram ніжне фото з чоловіком.

“Мій чоловік – режисер мого нового Шоу!! А я – його улюблена Артистка!! А може ваша кохана людина бути режисером вашого життя?” – прокоментувала світлину знаменитість.

Користувачі мережі розчулились сімейною ідилією зіркової пари і залишили їм багато теплих відгуків і побажань. “Щастя Вам! Ви його заслужили…”, “У Вас дуже гарні очі”, “Це найважливіше у житті,знайти свого режисера!)”, “Іринка, любові вам і взаєморозуміння.. ви прекрасні”, “Класні,обожнюю вас!”, “Бажаю вам щасливого сценарію на все життя !!!!!”, – написали фанати співачки.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар