Надія Мейхер відверто розповіла про пластичні операції

Шоу-бізнес

Відома українська співачка, телеведуча та акторка стала гостею розважального шоу СЛАВА+, яке щонеділі виходить на YouTube-каналі Люкс ФМ. У інтерв’ю знаменитість відверто зізналася, чи робила вона пластичні операції або уколи краси.

Головний секс-символ гурту ВІА Гра та просто неймовірна жінка, завітала на YouTube-канал Люкс ФМ та поділилася своїми думками щодо пластичних операцій, уколів краси та інших маніпуляцій, які так полюбляють сучасні жінки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Режисер мого життя”: Ірина Білик зворушила мережу ніжністю з чоловіком

Під час бесіди Надія відверто зізналася, що ніколи не зверталася до пластичних хірургів, але деяких людей дуже складно переконати в цьому.

“Ми живемо в 21-му столітті, ти можеш загуглити, як Надя Мейхер виглядала в юні роки. У мене повно цих фотографій, на яких видно, що дівчинка рано розвивалася і тут не потрібно до лікаря ходити і так все зрозуміло. Я зазвичай кажу: “Доторкніться, я трьох дітей вигодувала”,- сказала Мейхер.

За словами артистки, вона дуже негативно ставиться не лише до пластики, але й навіть до уколів краси.

“Я щодо пластики абсолютно категорична. Навіть не просто до пластики, а й до уколів краси … Проблема нашого суспільства – це бажання бути ідеальним. На жаль, це призводить до згубних наслідків, тому що, якщо подивитися на наших дівчат, які роблять щось з собою, вони стають схожими один на одного: схожі носи, губи, рівненький лоб… У мене рухається лоб, у мене немає ніяких уколів”, – зазначила співачка.

На думку Мейхер, ти не будеш відчувати себе щасливішою, якщо будеш ідеально виглядати. Вона вважає, що головне – це взаємне кохання та багатий внутрішній світ. Тоді “тюнінг” не буде потрібний.

Фото: кадр з відео

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар