Дмитро Дікусар розповів, якою буде його третя дружина

Шоу-бізнес

Дмитро Дікусар знову наважився на відверту розмову

Один з найбільш відомих танцюристів України Дмитро Дікусар розповів про інтимне. В ексклюзивній рубриці про роль мами в житті відомих чоловіків програми “Ранок з Україною” на каналі “Україна” Дмитро та його мама Софія Дікусар розповіли, через що розпалися 2 попередні шлюби чоловіка та якою буде 3-тя дружина танцюриста.

Саме мама відвела маленького Дмитра Дікусара на танці, приділяла весь вільний час, платила неймовірні гроші за заняття та постійно підтримувала. Дмитро ж у свою чергу займався дуже старанно і, не дивлячись на постійні програші танцювальних конкурсів, все більше і більше працював над собою. Вже за декілька років Дмитро таки досяг успіху – став фіналістом кубка Європи з латиноамериканських танців, а також був призером Чемпіонату світу. Після участі Дмитра в популярному телевізійному танцювальному шоу про нього говорили всі, та, на жаль, не завжди добре.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розлучений Володимир Остапчук заінтригував фото з ймовірною коханою

“Так, мені тоді було не дуже легко. Тому що кожен вважав своїм обов’язком на вулиці запитати щось або прокоментувати. Хтось вважав, що він альфонс – люди ж добрі… Мені було нелегко”, – зізналася мама Дмитра Дікусара Софія Дікусар в програмі “Ранок з Україною”.

А все через роман Дмитра зі співачкою Іриною Білик. При чому сама Софія Василівна вибір сина схвалювала.

“Нічого. Ніяких порад я навіть в очах не читав, жодних засуджень – нічого. За це дуже дякую! Мені завжди було дозволено самостійно вирішувати питання, а в особисте ніхто не втручався, – коментує Дмитро Дікусар. Танцюрист додав, що саме представники ЗМІ почали дозволяти собі зайвого. – Преса почала руйнувати наші стосунки у своїх статтях набагато раніше, наче всі чекали цього завершення”.

Роман танцюриста зі співачкою Іриною Білик тривав три роки. А розрив Дмитро переживав важко. Мама теж надто болісно сприйняла їхній розрив, тому коли син повідомив про заручини з Оленою Шоптенко, жінка не зраділа, але промовчала.

“Олена зі мною конкурує і її це насторожувало, вона не зовсім розуміла, як наші відносини перейшли з фази файту (прим. ред. з англ fight – сварка) іноді, може, награного для телебачення, але все ж якесь тертя у нас було, якась конкуренція обов’язково була!”, – зізнався танцюрист.

У шлюбі з Шоптенко Дікусар прожив три роки. І коли й ці стосунки вичерпались, поїхав за втіхою до рідної Одеси. Відтоді минуло вже 4 роки. Сьогодні Дмитро заявляє – наступний раз одружиться лише, коли знайде таку ж дівчину, як його мама.

“Я кажу одним словом: моя мама – фея! У неї є якісь чарівні здібності, дар любити людей навіть, коли вони плюють їй в душу неодноразово, тобто дар усіх прощати. Я хочу знайти таку ж добру, безкомпромісну жінку, як вона”, – зізнається Дмитро Дікусар.

Фото: соцмережі артиста

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар