Син Сніжани та Сергія Бабкіних потрапив в реанімацію

Шоу-бізнес

Сніжана розповіла, в якому стані зараз знаходиться Артур

Старший син зіркового подружжя Сніжани та Сергія Бабкіних потрапив в реанімацію. Вночі у 13-річного Артура різко піднялася температура і артистам терміново довелося викликати швидку допомогу. Це вже не перший випадок, коли хлопець опинився в лікарні. Місяць тому він зламав руку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Соліст гурту MOZGI Дядя Вадя вперше показав свою новонароджену доньку

Про це на своїй сторінці в Instagram розповіла Сніжана Бабкіна, опублікувавши спільний знімок з чоловіком в медичних халатах. За словами артистки, Артуру діагностували запалення легенів з ускладненнями.

“Вранці відвезли нашого Артусіка в реанімацію… П’ятниця – ранок трохи кашляв. Субота – кашляє рідко, але відразу волого. Неділя – нежить, кашель став сильнішим. Понеділок – додалася температура 38,5. Вночі – температура вище 41. Я сказала, що викликаю “швидку”. Артур мене відрадив, температуру збили Нурофеном, плюс 10 хвилин прохолодної ванни (30 градусів). Вівторок – кашель, нежить, температура 38,5-39,5. Збиваємо. Викликали додому медсестру для аналізу крові. Сьогодні вночі температури не було. Вранці каже, що боляче кашляти, боляче дихати – болить живіт. Приїхали в лікарню. Артур ледве дійшов від машини, до дверей поліклініки, дихати важко!! Зробили рентген – запалення легенів з ускладненням. Уражені декілька сегментів легень. Швидко забрали в реанімацію”, – розповіла Сніжана.

На даний момент хлопець знаходиться в палаті в реанімації під наглядом: “Потрійна доза антибіотиків. Постійний контроль. Навпроти в палатах лежать зовсім маленькі дітки з такими ж ускладненнями. Дорогі батьки! Не лікуйте дітей в домашніх умовах! Завжди звертайтеся за допомогою до фахівців! І нехай ваші дітки будуть здорові!”.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар