Анна Сєдокова розповіла, як схуднути швидко, відмовившись лише від 3 продуктів

Uncategorized

Зірка розповіла прихильникам про свою ефективну дієту

37-річна українська співачка, яка живе і працює в Росії, Анна Сєдокова зізналась шанувальникам, що досягла своїх ідеальних пропорцій завдяки спеціальній дієті. Заради стрункої фігури зірка відмовилася від трьох продуктів, і результат не змусив себе довго чекати. За два тижні знаменитості вдалося скинути три з половиною кілограми.

“Моя вага впала з 68 до 64,5”, – написала Сєдокова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Яка красуня”: Катерина Кухар показала, як виглядає без макіяжу (фото)

Співачка зазначила, що вона перестала вживати молоко і яйця, а також повністю виключила алкоголь.

“Дві найактуальніші проблеми на обличчі, виявляється, викликані вживанням молока. Я була дуже здивована, коли дізналась про те, що молоко містить тестостероноподібні біологічно активні речовини, які стимулюють вироблення шкірою сала. Від цього ми маємо закупорку пор, а згодом прищики та інші неприємні недосконалості”, – розповіла зірка у своєму фотоблогу.

Анна додала, що в склянці магазинного молока містяться гормони і хімічні речовини, які можуть порушити гормональний баланс. Сєдокова запевняє, що відмова від цього продукту допоможе поліпшити стан шкіри, зробить її чистою і сяючою. Співачка зізналася, що навіть за два тижні дієти вже бачить вражаючі результати на своєму прикладі.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар