“Не встає”: Сніжана Бабкіна розповіла про стан сина, який знаходиться в реанімації

Шоу-бізнес

13-річний Артур підхопив вірус

4 березня дружина українського музиканта Сергія Бабкіна Сніжана повідомила шанувальникам неприємну звістку – її 13-річний син Артур потрапив до реанімації із запаленням легенів. У хлопця вдома раптово підскочила температура і зірковим батькам нічого не залишалося, як викликати швидку допомогу.

Через добу Сніжана знову поділилася подробицями і розповіла, в якому стані знаходиться її старший син. За словами артистки, Артур відчуває себе набагато краще, але поки з ліжка не підводиться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Моє щастя”: Влад Яма показав рідкісне фото з 4-річним сином

“Стан у Артура стабільний. Температура сьогодні не підвищувалась завдяки лікам, крапельницям, антибіотикам. Він вже навіть став потроху їсти, але не встає, лежить. Тому що дуже велика слабкість, намагався підвестися, але закрутилася голова. Ближче до вечора навіть почав жартувати”, – розповіла Бабкіна в Instagram-stories.

На відео Сніжана їде в поїзді, тому багатьох підписників зацікавило питання, чому вона не залишилася з сином в палаті, а поїхала з Харкова. Дружина музиканта пояснила, що в реанімацію не пускають надовго, а Артур постійно знаходиться під наглядом лікарів. До всього, Сніжана подякувала всім за теплі слова підтримки.

“Ви запитували, чому не можемо бути з дітьми. Тому що це все ж реанімація, там все стерильно. Можна приходити, приносити їжу і йти. Там вони постійно під наглядом, у них за розкладом ліки”, – додала актриса.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар