Go_A змінили пісню на Євробачення: як тепер звучить трек

Шоу-бізнес

Переможці Національного відбору в Україні на Євробачення 2020 група Go_A представила оновлену пісню

Євробачення 2020 стартує в Роттердамі в середині травня, якщо тому не завадить коронавірус. Україну в цьому році представить група Go_A з фольклорною композицією “Соловей”.

У мережі з’явилася нова, допрацьована версія композиції. Разом з музикантами зайнявся роботою над піснею продюсер Руслан Квінта.

Нова версія “Солов’я” звучить більш злагоджено і глибше, вокал “вирівняли”, але шанувальники в мережі вимагають “видалити це позорище, і їхати зі старою версією пісні”.

Нагадаємо, як звучала попередня версія “Солов’я”, з якою Катя Павленко з групою феноменально перемогли в Національному відборі 22 лютого.

Користувачі мережі засмучені такими змінами і вимагають повернути попередню версію, яка була жорсткіше, і тому – крутіше.

“Зіпсували пісню. Видаліть це позорище і їдьте зі старою версією, будь ласка”, “Не чіпайте пісню – вона класна, краще над номером попрацювати треба”, “Хто призначив Квінту головним? Чому він скрізь лізе?Типу найкращий автор України, взагалі не згоден. Попередня версія була кращою, мінімалізм наше все, все було розставлено по своїх місцях, була логіка. Тут неначе купа звуків рандомно”, “Реально поверніть стару версію, вона була жорсткіше і крутіше завдяки цьому”, – пишуть прихильники.

Фото: скрін відео

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар