...

У цьому гурті ми зробили все: “Время и Стекло” офіційно оголосили про розпад

Шоу-бізнес

Прощальний тур гурту розпочнеться у травні

Популярний український гурт “Время и Стекло” припиняє своє існування. 10 березня Надя Дорофєєва та Позитив випустили останній кліп, а зараз музиканти готуються до прощального туру “Фінальні титри”.

На офіційному YouTube-каналі колективу вийшов відеодіалог, в якому Надя і Позитив розповіли про причини такого непростого рішення.

У прощальний тур “Время и Стекло” відправляться в травні цього року. Завершиться він 11 вересня концертом у Києві (Палац “Україна”).

“Коли я усвідомлюю, що гурт “Время и Стекло” існує 10 років, мене накривають змішані емоції – це страх, шок, але насправді нескінченний захват, гордість і щастя. Ми з Льошею зрозуміли, що зробили максимально все і наш час в гурті дійсно минув”, – поділилася емоціями Надя в своєму Instagram.

“Такий величезний період, ціле творче життя – велика рідкість для сучасного артиста. А нам вдавалося дивувати, епатувати і кожен раз створювати щось нове, щоб дарувати радість та надихати! І ми будемо продовжувати, тільки ще крутіше і по-іншому – настає новий етап”, – зазначила Дорофєєва.

Своїми емоціями поділився й Олексій Завгородній (Позитив).

“Я дуже вдячний всім, хто вірив і вірить в успіх гурту Время и Стекло – сім’ї, друзям, нашій кращій команді! Але гурт і пісні не знайшли б життя без наших шанувальників! Для мене і Наді це не кінець, а новий початок. Для нас як творців, ця картина закінчена і вона прекрасна. Потрібно починати малювати нові картини і творіння, і в цю нову подорож ми з радістю всіх запрошуємо!”, – написав Олексій у своєму мікроблозі.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × four =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.