Вагітна чи ні: нове фото Каті Осадчої не дає фанатам спокою

Uncategorized

Багато знаменитих матусь воліють не розповідати про свою вагітність, обирають широкий одяг та “вигідні” пози. Втім, від пильного ока ЗМІ та шанувальників приховати щось не так просто…

Нещодавно світ заговорив про те, що Кеті Перрі вагітна – і це, як з’ясувалося, правда. Потім фани Софі Тернер неабияк зраділи – в акторки округлився животик. Вона та її чоловік – Джо Джонас – оберігають особисте життя від зайвих вух та очей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Світиться від щастя: Джамала підкреслила вагітний животик яскравим платтям в етнічному стилі

Проте знімки, які зловили папараці, підтверджують “цікавий” стан зірки. Потім на концерті Alyosha і Влада Дарвіна шанувальники помітили, що співачка також чекає на дитину.

Звісно, через те, що кумири довго мовчать про вагітність, підписники дуже прискіпливо роздивляються кожне їхнє фото. Так сталося й зі світлиною Катерини Осадчої. Ведуча поділилася новим знімком в Instagram, до якого додала пост про карантин. Але який там коронавірус!

Користувачі одразу почали писати, чи бува не вагітна красуня? “Офіційної” відповіді не дочекалися, зате розпалили здогадки. Насправді вільний светрик та широка спідниця можуть створити ілюзію животика. Та, зважаючи на зіркову тенденцію мовчати, може, юзерам не здалося? Дізнаємося згодом.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар