“Приречена на вічну самотність”: Селена Гомес боїться, що ніколи не зможе знайти собі пару

Шоу-бізнес

Співачка досі комплексує через розрив з Джастіном Бібером

27-річна американська поп-зірка Селена Гомес переживає, що може назавжди залишитися без бойфренда. Артистка розповіла про приступи страху і тривоги, які “накривають” її ночами.

Після драматичного розставання з музикантом Джастіном Бібером Селена поки не зустріла свою любов. Це неабияк лякає дівчину.

“Буває, коли я прокидаюся, відчуваю хвилювання: мені здається, що я приречена на вічну самотність. Починаю вмовляти себе і 15 хвилин переконую, що у кожної людини на Землі є своя друга половинка”, – розповіла зірка в недавньому інтерв’ю.

Селена намагалася піти з головою в роботу. Так, недавно вийшов її новий альбом Rare. Зараз артистка активно займається просуванням свого косметичного бренду. Співачка намагається зберігати оптимістичний настрій. Вона вірить, що цей період самотності їй для чогось потрібен. І навіть визнає, що швидше за все до сих пір “не відпустила” Джастіна і не повірила до кінця в розставання з ним.

“Трапляється, що закохані завдають один одному біль і відчувають якесь задоволення, владу над людиною. Я досить сильна, щоб вийти з цієї гри”, – заявила Селена в інтерв’ю на YouTube-каналі Genius.

Фото: Legion-Media

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар