Співачка MamaRika таємно вийшла заміж і опублікувала перші фото з церемонії

Шоу-бізнес

Українська співачка MamaRika та ведучий Сергій Середа неочікувано оголосили про весілля. Про свої почуття до чоловіка вона розповіла у кліпі “Maemo”.

Хоча парочка давно заручена, новина про їхнє одруження в Таїланді стала несподіванкою для фанатів. А все тому, що весілля відбулося в режимі повної таємності, адже молодята прийняли рішення, що ця подія тільки для них двох.

Церемонія пройшла на безлюдному пляжі острова Панган. Із присутніх був тільки місцевий тайський житель, який провів таїнство обміну клятвами. Зірка у своєму Instagram поділилася першим кадром з весілля, а разом з ним випустила кліп, в якому зізнається в коханні Сергію Середі, закликає цінувати любов. Також у кінці ролика схований сюрприз – кадр із шлюбної церемонії.

“Все пройшло дуже романтично і дуже інтимно, я проридала всю церемонію, – відверто каже співачка. – Після цього ми дуже зблизилися і наші відносини стали ще більш трепетними та піднесеними. Прийшло усвідомлення, що потрібно берегти цей дар, який нам подарував Бог”, – розповіла про найщасливіший день у своєму житті MamaRika.

На ніжних фото з весільної церемонії видно щирі та справжні емоції наречених в цей день.

Фото: Євген Єфанов

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар