“Залишається просто любити”: вагітна Джамала зачарувала сімейним фото з чоловіком і сином

Uncategorized

Зірка звернулася до своїх прихильників із зворушливою промовою

З оголошенням в Україні карантину з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції, популярна співачка Джамала вирішила не ризикувати і залишатися вдома, до чого також закликала своїх фанатів. Вагітна артистка показала у своєму фотоблозі, як проводить тепер час і хто складає їй компанію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ми стали залежні”: Джамала зізналася у своїй слабкості і шкідливій звичці

Джамала опублікувала сімейне фото з чоловіком Бекіром Сулеймановим і маленьким сином Емір-Рахманом. На знімку також зображений домашній улюбленець зоряного сімейства – милий померанський шпіц.

“У будь-якій складній ситуації, а зараз саме така ситуація в цілому світі, залишається просто любити, просто бути з сім’єю. Піклуватись одне про одне та бути людьми! Сьогодні немає “чужих” та “це ж дуже далеко, нас це не торкнеться” і т. п. Залишайтеся вдома!” – написала Джамала.

“Єдиний зрозумілий вихід зараз — це карантин. Всім страшно, лякає невизначеність, всі роздратовані, абсолютно всі втрачають матеріально. Найголовніше — залишатися здоровими та живими! Пам’ятайте про це. Можливо, цей час вдома дарований нам, щоб зробити те, на що постійно не вистачало часу? І дуже прошу, давайте з повагою та вдячністю ставитись до всіх, хто буде працювати, та до всіх, хто залишається вдома”, – закликала артистка.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар