Принц Гаррі і Меган Маркл не зможуть скласти королівські повноваження – ЗМІ

Шоу-бізнес

Герцоги на даний момент перебувають в Канаді

Вже 31 березня 2020 року принц Гаррі і його дружина Меган Маркл повинні були скласти королівські повноваження і відокремитися від сім’ї. Але через пандемію коронавірусу герцоги Сассекські опинилися в пастці – тепер процес відділення від королівської сім’ї відкладуть на невизначений час.

За інформацією західного видання Mirror, через закриття кордонів по всьому світу невідомо, коли подружжя зможе повернутися до Великої Британії. На даний момент принц Гаррі і Меган Маркл перебувають в Канаді зі своїм однорічним сином Арчі Гаррісоном.

Саме з цієї причини герцоги Сассекські змушені відкласти складання королівських обов’язків. До того ж, всі члени британської династії вже скасували публічні виходи, а королева Англії Єлизавета II разом зі своїм чоловіком і зовсім ізолювались.

“Гаррі з Меган зараз замкнуті в пастці коронавірусу. Тепер він ще більше ізольований від рідних і в рази важче переносить це”, – розповів інсайдер.

Меган Маркл є громадянкою Сполучених Штатів Америки, тому на неї такі обмеження не діють і вона може вільно перетинати кордони.

Фото: Legion-Media

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар