Акторка “Дизель Шоу” Вікторія Булітко розповіла про особисте життя та стосунки з Дікусаром

Шоу-бізнес

Коханий Вікторії працює в сфері IT, а також захоплюється музикою і танцями

37-річна зірка “Дизель Шоу” Вікторія Булітко намагається приховувати своє особисте життя. Однак журналістам програми “Зірковий шлях” вдалося розговорити артистку та дізнатися деякі подробиці її особистого життя.

Вікторія розповіла про свого обранця, з яким вони разом вже 5 років, а також поділилася своїми роздумами на тему материнства.

“Він працює в IT. І танцями, до речі, займався колись”, – зазначила зірка.

З весіллям пара поки не поспішає. Як зізнається Булітко, вони з коханим і без цього прекрасно живуть.

“Мені здається, якщо людям добре, вони можуть і так жити разом. А ні – так і не треба жити разом. І не важливо, розписані ви чи ні”, – каже Вікторія.

Закохані поки не планують поповнення в родині. Учасниця “Танців з зірками” каже, що хоче, щоб це було сюрпризом, а не чимось запланованим.

“Мені б більше хотілося, щоб це був сюрприз, щоб я так: “Ой, а я, виявляється, завагітніла випадково”. А не щось робити спеціально”, – поділилася акторка.

Булітко також розповіла, чи були в неї романтичні відносини з харизматичним партнером по шоу “Танці з зірками” – Дмитром Дікусаром. За словами Вікторії, між нею та хореографом нічого не могло відбуватися як мінімум з декількох причин. По-перше, серце акторки давно належить іншому. По-друге, вони вже давно з Дмитром є чудовими друзями, які надсилають одне одному смішні відео та інше.

“Я б з ним не зустрічалась, оскільки подумала б, що ця людина може завдати мені болю. Я обираю безпечних наречених”,– віджартувалася зірка.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар