“Стаєш просто богинею”: Джамала розповіла, як проходить її друга вагітність

Шоу-бізнес

Співачка зазначила, що цього разу все проходить набагато спокійніше

Джамала, яка зараз вагітна другою дитиною, відповідально підійшла до здоров’я і безпеки своєї родини – вона залишається вдома на карантині з чоловіком і сином і закликає всіх слідувати її прикладу і не виходити на вулицю без крайньої потреби. В інтерв’ю “КП в Україні” 36-річна артистка розповіла про свої відчуття під час другої вагітності.

За словами зірки, зараз у неї немає багато часу на переживання, адже потрібно займатися маленьким синочком Еміром-Рахманом – хлопчику скоро виповниться два роки. Тому все проходить спокійніше, ніж у перший раз.

“Почуваю себе добре. За відчуттями друга вагітність не схожа на першу. У перший раз для тебе все нове – відчуваєш раніше невідомі почуття, боїшся щось пропустити або нашкодити дитинці, весь час прислухаєшся до себе, відчуваєш тривогу. Зараз я прислухаюся до себе, але багато уваги приділяю Еміру, тому немає часу турбуватися. Я стала спокійнішою. Відчуваю відповідальність і за Еміра, і за майбутню дитину. В першу вагітність ти ходиш як німфа, пурхаєш і відчуваєш себе особливою, ніби всі погляди світу спрямовані на тебе”, – поділилася Джамала.

Співачка додала, що в цей період відчуває себе дуже красивою.

“Ще мені здається, тіло більше готове до другої вагітності. Стан шкіри і волосся покращився, губи стали більше (сміється). Природа робить все, щоб вагітна жінка відчувала себе красивою. А ще зараз багато красивого одягу для вагітних. Ти стаєш просто богинею!” – зазначила співачка.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар