Справжній красень: Ірина Білик показала, як розважає 4-річного сина під час карантину

Uncategorized

Артистка поділился новим зворушливим знімком у своєму фотоблозі

Популярна українська співачка Ірина Білик скасувала серію своїх весняних концертів по Україні у зв’язку епідемією коронавірусу, яка швидкими темпами поширюється світом. Однак артистка намагається знаходити плюси навіть в такій нелегкій ситуації – тепер 49-річна зірка може багато часу проводити зі своїми дітьми. Ірина виховує 2-х синів: 20-річного Гліба та 4-річного Табріза.

У своєму фотоблозі українська поп-діва показала, як вона та її молодший син проводять час. Ірина і Табріз відправилися на прогулянку в парк. Усміхнений малюк позує за кермом іграшкового автомобіля.

“Дуже рада, що нарешті можу приділити багато часу своїм улюбленим синам – Глібу і Табрізу. А кому ви присвячуєте свій вільний час у період карантину?” – прокоментувала знімок співачка.

Шанувальники артистки відмітили, що її малюк росте справжнім красенем, а також розповіли про свої будні під час вимушеного карантину. “Який гарний хлопчик!”, “Спілкування з дітьми перекриє всі мінуси карантину”, “Дітям,а кому ж ще?)”, “Красень! Є в кого!!!”, “Також сім’ї виділяю час. Своїм синочкам”, “Слухаю ваші пісні!!!”, “Проводжу з дитиною час за уроками і тренуваннями”, “Не шуткуйте, одягайте дітям маски”, – пишуть фанати.

Фото: Viva, instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар