Лікарі назвали нові способи захисту від коронавірусу

Здоров'я

Медики повідомили, що крім постійного миття рук і носіння масок, є також інші дієві способи захисту від небезпечного вірусу

Коронавірус в Україні вже перейшов на етап передачі всередині країни. Ризик заразитися є досить високим, особливо після евакуації українців з країн, де епідемія придбала масовий характер. За даними вчених, люди, які зробили щеплення від грипу, мають менше шансів підхопити COVID-19. Також захиститися від небезпечного вірусу допоможуть лактобактерії і оливкова олія.

Одним із засобів зміцнення імунної системи в боротьбі з коронавірусом є питна вода. До такого висновку дійшли індійські вчені, інформує портал Times Now.

Звичка часто пити воду, на думку лікарів, відіграє ключову роль у підтримці здоров’я, забезпечує ефективну роботу всіх функцій внутрішніх органів і систем, покращує дію імунітету. Організм також стане активніше виводити частинки вірусу, що проник в нього, тим самим прискорюючи одужання.

“Крім дотримання особистої гігієни шляхом частого миття рук, люди також повинні дотримуватися здорової дієти, кинути палити, підтримувати зволоженість організму — це відчутно знижує ризик зараження новою коронавірусною інфекцією”, – розповідають медики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки коронавірус живе у повітрі та на різних поверхнях: важливі дані

За даними вчених, вакцинація від вірусів в цілому підвищує ту частину імунної системи, яка відповідає за реакцію на вірусний агент. Тому вакцина від грипу здатна суттєво зменшити ризики зараження коронавірусом.

За словами медиків, люди з сильним імунітетом можуть не панікувати, оскільки у них ризик захворіти коронавірусною інфекцією є дуже низьким. Щоб зміцнити свою імунну систему, важливо правильно харчуватися, приймати лактобактерії та відмовитись від вживання цукру, випічки, фаст-фуду.

Захиститися від коронавіруса можна і з допомогою оксолінової мазі або звичайної оливкової олії, якщо наносити їх у ніс, вони не дадуть вірусам і бактеріям потрапити в організм людини. А ось починати загартовуватися зараз не варто, це треба було робити влітку.

Фото: РБК-Україна

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар