Топ-5 овочів, від яких більше шкоди, ніж користі

Здоров'я

Кількість цих продуктів у раціоні краще звести до мінімуму

Згідно з дослідженням Гарвардського університету, половину здорового раціону повинні складати овочі і фрукти. Однак навіть ці корисні, на перший погляд, продукти можуть чинити негативний вплив на організм. Споживання яких овочів варто значно скоротити?

Картопля. На жаль, цей продукт є шкідливим, навіть якщо він не був приготований у фритюрі. Крохмаль підвищує рівень цукру в крові, а соланін, який активно виробляється шкіркою при знаходженні на сонці, негативно впливає на нервову систему. І не секрет, що картопля має високий глікемічний індекс, тобто дуже швидко віддає свою енергію організму. Ви незабаром знову відчуєте голод, а у обмінних процесів порушується здоровий режим.

Баклажан. Ще один овоч, багатий на соланін. Причому чим більш дозрілим є плід, тим шкідливого алкалоїду більше. Саме він надає баклажанам характерну гіркоту і вимагає нехитрих маніпуляцій перед приготуванням (просто помістіть овоч в підсолену воду). Крім того, при смаженні баклажани втрачають всі свої корисні властивості і насичуються токсинами.

Петрушка і шпинат. Незважаючи на всю свою користь, петрушка і шпинат, як і будь-яка інша зелень, швидше, ніж інші овочі вбирають нітрати. З ними потрібно бути обережними тим людям, що мають хронічні запалення органів сечостатевої системи.

Болгарський перець. Від нього слід відмовитися, якщо у вас спостерігаються проблеми з суглобами. Плюс в ньому високий вміст вже знайомого нам соланіну.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар