“Можу відлупити”: Руслана розповіла про сварки з чоловіком, які ледь не довели до розлучення

Шоу-бізнес

У пари були критичні моменти у стосунках.

Українська співачка Руслана приголомшила зізнанням про сварки з чоловіком, у шлюбі з яким перебуває майже 25 років.

Так, виконавиця розповіла, що у стосунках із Олександром Ксенофонтовим було декілька критичних моментів, через які пара ледь не розлучилася, йдеться у “Світському житті”.

“Найголовніший подарунок, який ми одне одному зробили, це те, що попри всі скандали залишилися разом. У нас було дуже багато різних складних моментів, ми розлучалися мільярд разів. Навіть був критичний момент два роки тому і настільки гострий, що ми думали, що дійсно розійдемося”, – зізналася переможниця “Євробачення-2004”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: MamaRika розповіла про вагітність і плани усиновити дитину

Зокрема, серед причин для сварок було бажання Руслани багато виступати на сцені.

“Проблема була в тому, що Саша сказав, що мені вже навіть не треба “Євробачення-2017”. Я сказала: “Ти що, я обов’язково маю там виступити”. Йому не сподобалася моя така занадто відверта залежність. “Чого ти так хапаєшся за ті сцени? Чому ти будь-яким шляхом маєш вийти і виступити? Що це за постановка питання”. А мене теліпало. Я кажу: “Ні, я хочу концертів, мільярд, по тисячі, по сто на день і так далі. Нас ледь не розлучила сцена, яка в принципі нас і об’єднувала увесь цей час”, – додала зірка.

Крім того, артистка повідомила, що сварки у пари дуже гарячі. Зокрема, зірка може розбити посуд або вдарити чоловіка.

“Я розбила увесь посуд у хаті. Ми коли сваримося, я можу і відлупити. Тож те, що ми залишилися разом – чудо. Ми навіть самі собі цього не можемо пояснити”, – зізналася Руслана.

Фото: facebook.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар