“Здається, повністю одужала”: Ольга Куриленко розповіла про перебіг коронавірусної інфекції

Шоу-бізнес

Зірка постійно відчувала слабкість і втому

40-річна актриса українського походження Ольга Куриленко порадувала своїх прихильників гарною новиною: вона вилікувалася від COVID-19. Для цього знаменитості знадобилося близько двох тижнів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співачка Ріанна пожертвувала рекордну суму на боротьбу з коронавірусом

“Дівчина Джеймса Бонда” весь час лікувалася вдома, оскільки в лондонській клініці їй відмовили в госпіталізації через нестачу місць і відсутність загрозливої ​​ситуації для неї самої.

Ольга продовжує проводити час у своєму будинку в Лондоні. Актриса опублікувала у своєму фотоблозі рідкісний знімок з 4-річним сином Олександром та розповіла про перебіг цієї небезпечної хвороби.

“У перший тиждень мені було дуже погано. Я майже весь час лежала з високою температурою і багато спала. Я спала 12 годин за ніч і потім ще години 3-4 вдень. Піднятися було важко. Втома божевільна. Нестерпний головний біль. На другому тижні температура повністю зникла і з’явився легкий кашель. Втома залишилася. Тепер практично ніяких симптомів немає. Тільки трохи кашляю вранці, але весь день немає. Я в порядку! І тепер просто насолоджуюся цим часом, щоб поміркувати про багато речей і провести час з моїм сином”, – розповіла Ольга.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар