Більше не Її Високість: Меган Маркл достроково позбавили королівського титулу

Леді

Дружину принца Гаррі раніше встановленого терміну позбавили королівського статусу. Про це повідомив благодійний фонд, патроном якого є Меган Маркл.

38-річна Меган Маркл і 35-річний принц Гаррі повинні були скласти свої королівські обов’язки і відмовитися від ролі старших членів монаршої сім’ї 31 березня. Проте напередодні стало відомо, що з герцогинею Сассекською це сталося достроково.

На сайті благодійного фонду під назвою Smart Works Charity, патроном якого є Меган, вже змінили її титул. Тепер вона значиться там лише як “герцогиня Сассекська”. Проте ще кілька днів тому її статус звучав як “Наш королівський покровитель”. Такі зміни запровадила Асоціація університетів Співдружності націй. У всіх офіційних текстах зникло формулювання “Її Королівська Високість”, – повідомляє видання People.

Як відомо, після складання повноважень Меган Маркл і принц Гаррі залишаться герцогом і герцогинею Сассекськими. Тепер до онука Єлизавети II не можна буде звертатися офіційно, використовуючи слово “принц”, але його це ніскільки не хвилює. Під час однієї з офіційних зустрічей герцог вже просив називати його просто Гаррі.

Зараз відоме подружжя знаходиться разом з сином Арчі в Канаді. Меган і Гаррі встигли повернутися з Великобританії в орендований особняк у Ванкувері якраз перед початком пандемії коронавіруса в Європі. Герцогиня Сассекська вживає серйозні заходи по боротьбі з інфекцією. Меган змусила увесь свій персонал носити рукавички і маски, а також почала дотримуватися режиму самоізоляції.

Фото: Legion-Media

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар