Лайфхаки від Сергія Притули: чим зайняти дітей на карантині

Шоу-бізнес

Ведучий Нового каналу поділився ідеями, як провести час із дітьми, поки всі на карантині. Пізнавальні ігри, книги та документальні фільми – і це далеко не весь список.

У Сергія Притули двоє дітей – 11-річний Дмитро і дворічна Соломія. Ведучий розповів Новому каналу, як проводить час із сином і донькою вдома.

“Карантин із дітьми не викликає якогось дискомфорту. Навпаки, мала от взагалі дуже тішиться. Востаннє вона зі мною проводила стільки часу, коли я ногу зламав. Ми граємо з нею в лото, вчимо літери, складаємо Lego та пазли. Словом, не сумуємо”, -зазначив Притула.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “11 років тому”: Чоловік Юлії Саніної показав, якими вони були на початку свого роману

А ось старший син ведучого Діма карантин відчув на повну. Вічно зайнятий на різних секціях і курсах, він не відразу звик до більш спокійного режиму.

“З Дмитриком спочатку було трошки складніше, бо навіть на канікулах, коли немає занять у школі, він все одно щодня чимось зайнятий. А тут виявилось, що у комп’ютерну академію ходити не можна, в басейн – теж, ЛФК (лікувальна фізкультура – прим.ред.) – «охрана-отмєна», барабани – відпочинуть, додаткові заняття з хімії теж «в утиль». Тому в перші кілька днів малого трохи «накривало» від свободи й того, що є стільки вільного часу”, – розповів телеведучий.

За словами Притули-старшого, син знайшов, чим зайнятися вдома. Як вже відомо, одне з головних захоплень сім’ї ведучого – книги.

“Але потім ми зібралися і впорядкували щоденний графік, Є онлайн-заняття, є самостійне опрацювання шкільної програми і виконання «домашок». Перед карантином я смачно прикупив книг, половину він вже прочитав. Барабани вдома є, тому на них теж трохи займається. А ще має достатньо часу, щоб дивитися документальні фільми про авіацію, останнім часом ця тема його дуже цікавить”, – додав Сергій.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар