У 71-річного принца Чарльза виявили коронавірус

Шоу-бізнес

Коронавірус не оминув і британську королівську родину

Сьогодні, 25 березня, в Букінгемському палаці повідомили, що у 71-річного принца Чарльза діагностували коронавірус. Тест Його Королівської Високості, на жаль, виявився позитивним.

Син Єлизавети II знаходиться в підвищеній зоні ризику через поважний вік, однак захворювання поки протікає в легкій формі і не сильно впливає на звичайний розпорядок дня принца. Однак британські лікарі постійно тримають на контролі стан монарха.

Відомо, що принц Чарльз разом з 72-річною дружиною Каміллою, у якої аналізи показали негативний результат, знаходяться на самоізоляції в своєму шотландському маєтку.

Представники королівської родини відзначили, що встановити, де саме заразився принц, неможливо, оскільки останні кілька тижнів він брав участь у багатьох публічних заходах. Наприклад, син Єлизавети II нещодавно зустрічався з князем Монако Альбером II, у якого кілька днів тому виявили коронавірус.

У Великобританії коронавірус підтвердили вже у понад 8 тисяч осіб. Країна займає 10 місце у світі за темпами поширення COVID-19.

Фото: Legion-Media

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар