MARUV не може повернутися з Росії: співачка матом вилаяла українське консульство

Шоу-бізнес

Артистка застрягла в РФ і не може приїхати додому

Українська співачка MARUV (Анна Корсун) незважаючи на епідемію коронавіруса продовжує виступати в Росії. Зараз артистка вирішила повернутися додому, але зробити цього не може через закриття кордонів.

Виконавиця записала гнівне відеозвернення, яке розмістила в Instagram Stories. Анна заявила, що не могла виїхати раніше “з об’єктивних причин”. Українське консульство вона назвала “кінченим” і звинуватила його співробітників в упередженому ставленні до громадян України, які наразі перебувають в РФ.

“Я просто в величезному шоці! Додзвонювалася в консульство українське, щоб мені пояснили, як дістатися додому, які зараз є варіанти. І це найкінченіше, найнеосвіченіше консульство, яке може бути. Дівчина-оператор просто психована ідіотка. Другий раз, коли я передзвонювала, щоб уточнити інформацію, вона не бере трубку”, – скаржиться MARUV.

“Я хочу одне сказати, так не чинять. Чому в одних країнах за своїх громадян стоять, а в нашій просто д*пу витирають. Я скажу більше: це схоже на упереджене ставлення до громадян України, які на даний момент знаходяться в Росії. І, б**ть, у мене такий же паспорт, як у вас, такі ж права, гарантовані мені Конституцією. Тому, якщо ви не можете виконувати нормально свою роботу, не упереджено, не працюйте на цій роботі “, – обурилася співачка.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар