“Стала іншою людиною”: як змінилася Меган Маркл після переїзду до Канади

Леді

Меган Маркл і принц Гаррі переїхали з Великобританії до Канади ще в січні цього року, одразу заявивши про бажання скласти з себе повноваження старших членів королівської сім’ї. Ця подія офіційно відбудеться 31 березня, але принц під час нещодавньої поїздки до Лондона вже просив кликати його просто Гаррі, а до Меган достроково перестали звертатися Її високість. Але зоряну пару це зовсім не засмучує.

Як передають західні ЗМІ, переїзд до Канади виявився досить складним для 35-річного принца Гаррі і приємним для його дружини Меган.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хроніки карантину: Маша Єфросиніна показала кумедний фотоколаж

Герцог Сассекський, який завжди перебував у теплих стосунках з членами своєї родини, нудьгував у новій країні. Він і зараз рветься провідати 71-річного батька, який підхопив коронавірусну інфекцію, але Меган відмовляє його від цієї поїздки.

Сама герцогиня відчула значне полегшення в Канаді. Інсайдери не раз відзначали, що життя у Ванкувері стало для 38-річної Меган щасливим початком нового майбутнього. Дружина принца Гаррі зайнялася сім’єю і вихованням 10-місячного сина Арчі, відчувши себе повноцінною матір’ю, а також вирішила повернутися в Голлівуд і відновити акторську кар’єру.

Близькі друзі сім’ї герцогів відзначають, що молода мама змінилася і помітно покращала.

“Меган рада тому, що змогла втекти від цього хаосу в Лондоні. Вона відчуває себе іншою людиною. В її житті знову настала справжня весна. Приємно бачити її у відмінній формі”, – розповіло джерело.

За словами друзів актриси, під час життя в Лондоні Меган неодноразово відчувала панічні атаки. Герцогиня не знала, як позбутися від тиску з боку членів королівської сім’ї і преси.

“Вона нервувала, виходячи з дверей власного будинку, через постійний негатив в її сторону. Добре, що зараз все закінчилося”, – запевнив співрозмовник.

Фото: Legion-Media

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар