“Я воїн по життю”: співачка MamaRika розповіла про труднощі в стосунках

Шоу-бізнес

Співачка зізналась, що в родині лідером має бути один і це повинен бути чоловік.

Українська співачка MamaRika розповіла, що як і в кожній сім’ї у неї з чоловіком Сергієм Середою були проблеми. Це проявлялось у її надмірному бажанні у всьому бути лідером, коли, на її думку, саме чоловік має бути ним.

Артистка зізналась, що є воїном по життю, бо все звикла виборювати власними силами. Через це вона “зачерствіла” й виникла захисна реакція, яка проявлялась у лідерстві, написала вона в Instagram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: MamaRika розповіла про вагітність і плани усиновити дитину

“Одна справа, коли це стосується роботи, але я постійно виборювала лідерство, навіть із своїм чоловіком вдома, я і не зчулася, як це стало великою проблемою. У сім’ї має бути лише один лідер – він”, – переконана MamaRika.

Але все змінилось після весілля, яке відбулось у Таїланді нещодавно. Пара набагато краще відкрилась та пізнала одне одного у медовому місяці навіть після 5 років стосунків.

“Щось кардинально змінилося у нас обох і ми розставили все на свої місця. Це була магія з першого дня, відколи ми сіли у літак і до сьогодні! Що саме стало причиною цьому – відпочинок, зміна обстановки, наше весілля, точно не скажу. Та вмить я стала більш чуттєвою, беззахисною та жіночною… Я просто “склала зброю”, відчула що я в безпеці, і поруч саме той, кому можна нарешті показати свою слабкість… І це такий кайф”, – додала артистка та запитала користувачів, чи згідні вони з тим, що вдома жінка повинна бути турботливою і ніжною, а свою незалежність залишати з порогом дому.

Фото: Уніан, Євген Єфанов

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар