“Могли втратити сім’ю і гурт”: солістка The Hardkiss розповіла, як ледь не розлучилася з чоловіком

Шоу-бізнес

Юлія Саніна розповіла про кризовий період в шлюбі

Музиканти популярного українського гурту The Hardkiss Юлія Саніна і Вал Бебко щасливі у стосунках 11 років. За цей час подружжя переживали не тільки радісні моменти, а й пройшли складний період, який ледь не призвів до розлучення.

Про це солістка колективу розповіла в YouTube-проекті Маші Єфросиніної “Іспит”. За словами співачки, це сталося через рік-два після народження їх первістка

У той період Юлія і Вал не тільки займалися вихованням маленької дитини, а ще записували новий альбом, готувалися до масштабного шоу і будували будинок.

“Нормальні люди таких чотири стресових напрямки в один період не зводять”, – відзначає артистка.

“Тоді здавалося, що все рухне, а цього не можна було допустити, – каже Юлія. – Втративши стосунки, ми крім того, що втрачаємо сім’ю, ми могли також втратити і гурт. Я боялася, що все закінчиться в усіх сферах, тому що зараз все зав’язано на нашому коханні”.

Коли подружжя зрозуміло, що стали віддалятися один від одного, вони вирішили “голосно і жорстко” поговорити. За словами Юлії, це сталося на гастролях.

“Коли ти розумієш, що немає іскри в очах, коли просто втома в очах від всього, від усіх і від один одного, що найжахливіше. Коли немає підтримки і коли вже просто все-одно. І тоді ми зрозуміли, або потрібно щось змінювати, або закінчувати. І ми вирішили, що потрібно міняти. І вже через тиждень після роботи над стосунками все змінилося”, – поділилася вокалістка.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар