“Фото, на якому ще все добре”: Ольга Фреймут зворушила ніжністю з чоловіком

Uncategorized

Теледіва розповіла прихильникам, чим займається на карантині

Популярна телеведуча Ольга Фреймут, як і більшість українців, залишається вдома в рамках вимушеного карантину для протидії поширення коронавірусної інфекції. Втім, родина у знаменитості немаленька – чоловік і троє дітей, так що швидше за все нудьгувати не доводиться.

На своїй сторінці в Instagram Ольга опублікувала неймовірно зворушливу фотографію з чоловіком, колишнім генеральним директором “Нового каналу” Володимиром Локотко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вагітна дочка Ольги Сумської показала свій “типовий стан на карантині” (фото)

На знімку 38-річна теледіва відображена в шифоновій сукні ніжно-рожевого кольору, а її чоловік – в білій сорочці і класичному чорному костюмі. Коханий тримає Фреймут на руках, а та притиснулася до нього і ніжно обіймає за шию. Артистка розповіла, що під час карантину стала дуже багато розмовляти по телефону – дзвонить своїм рідним і друзям, з якими давно не спілкувалася.

“Давно я так багато і довго не розмовляла по телефону… Ранішній дзвінок бабусі і дідові. Бабуся стурбована долею світу, розповідає, що вперше за все життя не може піти до церкви на Хресну дорогу. У бабусі Юлії сьогодні День народження, до слова, – вона за звичкою галицької ґаздині накрила на стіл – але ніхто з нас не зміг приїхати (теж вперше). …Мама розповідає, що знову принесла суп самотній старенькій сусідці… Дзвонила я і подрузі дитинства, згадували дні у садочку, милі фрагменти біографій, які в моменти карантинної тиші вигулькнули і замилували. Після читання новин серце переповнене любов’ю і тривогою за зовсім чужих людей, які раптом стають рідними. Бережімо один одного. Теплі вітання та побажання вашим родинам від моєї сім’ї… Дякую @viva_ukraine_magazine за це фото, на якому ще все добре…”, – поділилася Ольга.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар